3D mapa

C 50
H






8.  6.  19

VÝSTAVIŠTE FLORIA - KROMĚŘÍŽ

49.2832325N, 17.3922756E

propozice

V den startu bude vstup na výstaviště Floria ZDARMA!

Stravování závodníků bude zajištěné v rámci výstaviště Floria.

Trasy:

dlouhá T50: cca 50 km, převýšení 920 m (maximální počet účastníků je 500)
krátká T30: cca 33 km, převýšení 620 m

Mapa tras ve formátu PDF je ke stažení zde. Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu trasy.

Záznam GPX z průjezdu trasy bude dostupný v nejbližším možném termínu.

seznam přihlášených

T50

St.č. JménoBydlištěKategorieTýmZaplaceno
Adamík LukášKoryčanyM3Koryčany BikersANO
bez dárku
*Babiánek DavidTovačovM2Cycloracing TeamANO
bez dárku
Barot Josefslavkov pod hostýnem 233M3TJ Slavkov pod HostýnemANO
bez dárku
Baštinec DavidKvasiceM3KvasiceNE
Beneš Jan KroměřížM2-ANO
Bernas AlešKroměřížM4ADI bajk týmANO
bez dárku
9Boudný PavelSlavkov u Brna M3EthicSport Cycling TeamNE
Bravenec LiborKuroviceM5Continental VFCANO
bez dárku
Brázdová VeronikaKroměř힎1Valachbajk teamANO
bez dárku
Brňák MarekČavisov M4Dolní Čavisov ANO
bez dárku
Burget MiloslavOpatoviceM51.MtB OpatoviceANO
Bury VladislavPřerovM6Sunny BikeANO
bez dárku
Butkov Tomášnový jičínM3-ANO
10Černocký MartinbrnoM3ENDEKA BASSTA teamNE
Čížek ZdeněkKroměřížM5-ANO
bez dárku
Čtvrtlík JaroslavValašské KLoboukyM4Kolex Valašské KLoboukyANO
bez dárku
Dalecký JiříZlínM4BIKE TEAM SAZOVICENE
Danesi MaurizioBrnoM5NativesportNE
Darebník LiborBystřice pod HostýnemM3TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAMNE
Dlabač JiříZlín - JaroslaviceM5Dinaz ZlínNE
Dohnalek RadekZajeciM4-ANO
bez dárku
Doležel MichalKuroviceM3MiDoANO
bez dárku
*Doležel JaroslavSazovice 254M4BIKE TEAM SAZOVICEANO
bez dárku
Doleželová JitkaKuroviceŽ2-ANO
bez dárku
Dovrtěl DavidMysločoviceM3BIKE TEAM SAZOVICEANO
bez dárku
Drtil MilanBrnoM3-ANO
*Dubovecký Andrej ZlínM3BIKE TEAM SAZOVICEANO
bez dárku
Dulava LukášOstravaM4Novatop-LapierreANO
bez dárku
Dundálek LadislavSpytihněv 612M4Cykloparta SpyťáčekANO
bez dárku
Dusík MartinHolešovM4Force Fojtík Head TeamANO
bez dárku
Dvonč DávidŽilinaM2BikezaNE
Dvořák JakubTetčiceM3-ANO
Fišer JanProstějovM4CK SkutečNE
Foukal RadekUherské HradištěM4VFCANO
Fred VelkýLošticeM5Tři veteráni& Virtualis TeamANO
Fukala OndřejVsetínM2SK Edie teamANO
Furman JiříPřerovM41.sportovní PřerovANO
Fusek Petr BíloviceM2-NE
Gašparík BranislavŽilinaM2Top Sport TeamNE
Glůza RomanOtrokoviceM4RUBICANO
bez dárku
Grégr JanRosiceM2-NE
Grygar MiroslavŠternberkM4Bike Team JedováANO
bez dárku
Hajda PavelKojetínM4-ANO
bez dárku
Halata MaxmiliánBrnoM3-ANO
bez dárku
Halda StanislavPřerovM4-ANO
Havlena PetrČechoviceM3IN-LIFE Cycling TeamANO
bez dárku
Hazucha SlavomírHalenkovice M4Continental Bikeři VFCANO
bez dárku
Hečko MartinZlínM3Valachbajk teamANO
bez dárku
Hejtmánek CtiborOlomoucM5short bikeANO
bez dárku
helcel martintěrlickoM5cyklotým Horní BludoviceNE
Helcel MartinOstrava 3M3Cyklo tým Horní BludoviceNE
Hladiš DavidLesniceM2CYKLO TEAM KOLARNANE
*Hlava TomášBystřice pod HostýnemM14EVER CYKLOBULISANO
bez dárku
Holec PavelBřezinaM4NATIVESPORTNE
Holec RadekZábřehM2Bikesport Team MohelniceNE
Horák VladimírHolešovM6-ANO
bez dárku
Hroch ZbyněkValašské MeziříčíM5SPEDOS TEAMANO
bez dárku
Hubík JiříRacková 83M3-ANO
bez dárku
Hudeček Lubomír KroměřížM3xxxANO
bez dárku
Husar LadislavNapajedlaM4Continental Sport TeamANO
Chvatík ZdeněkValašské MeziříčíM3SPEDOS TEAMANO
bez dárku
Janík PavolKopec SlovenskoM6KŠN Janík RaPNE
*Janota MiroslavLukovM4Valachbajk-Cyklomíra-OrbeaANO
bez dárku
Javora EvženZlín - ŠtípaM6ZAMBICOSNE
Jílek RichardBrnoM4Bike Team Porsche OlomoucNE
Jurtík RadovanKuroviceM3-ANO
bez dárku
Kadlčík PetrTopolnáM2-ANO
bez dárku
Kaďůrek TomášSlavkov pod HostynemM4TomytruhlarstviANO
bez dárku
Karkus JanKroměřížM4Continental Bikeři VFCNE
*Karsch DominikHolešovM2Force Fojtík Head TeamANO
bez dárku
Kašík MiroslavPoliceM2PKM Bike Team ANO
*Kašpárek JiříJinačoviceM3REGA Bike TeamANO
bez dárku
Katrňák BronislavHolešovM5-ANO
*Kechrt TomášNový MalínM3PRIME sport expertANO
bez dárku
KLEMENT JIRILubná 203M3DRESSME.CZNE
Klíma MartinŽenklavaM2SKP Nový JičínNE
*Klimeš MilošBrnoM6ENDEKA BASSTA teamANO
bez dárku
Klimešová MonikaBrnoŽ1ENDEKA BASSTA teamANO
bez dárku
Kolář Jiří ZnojmoM4alltrainingANO
bez dárku
Kolář MichalOtrokoviceM4BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMANO
bez dárku
Koňařík KamilKroměřížM3TOP REAL INVESTANO
bez dárku
Konvičný JaroslavValašské MeziříčíM6SPEDOS TEAMANO
bez dárku
*Kopeček VladanMachová M4BIKE TEAM SAZOVICEANO
bez dárku
Košár KarelProstějovM4Křižák TeamANO
bez dárku
Kotas RadimJarohněviceM4Jarohněvice MTBsportANO
Kovařík ZdeněkZlínM5-ANO
bez dárku
Kožuch MichalOtrokoviceM3-ANO
bez dárku
*Krejčíř MarekMorkovice-SlížanyM3Kolovna KM - BT MorkoviceANO
bez dárku
Kroča MichalMistřice M3-NE
Krutilek PetrNový JičínM3-ANO
Křeček MiroslavProstějovM5KOB ZPV ProstějovNE
Křepela LuděkSkalice 146M5SkaliceNE
Kučná SvatavaLhota u KelčeŽ14EVER CYKLOBULISANO
bez dárku
*Kurečka LudvíkHolešovM2FORCE FOJTÍK HEAT TEAMANO
bez dárku
Kurri JariOlomouc - ChomoutovM5Tři veteráni& Virtualis TeamANO
Kyrych VladimírBrnoM4-ANO
bez dárku
Lindner RomanDolanyM3-ANO
bez dárku
Liška MiroslavPrlovM3-ANO
bez dárku
Loveček DanielNapajedlaM4KČT Slečinky NapajedlaANO
bez dárku
Macháč JosefSlatinkyM1Cyklo Team KolárnaANO
bez dárku
Machala PetrBystřice pod Hostýnem M4HC Bystřice p.H. ANO
bez dárku
Machalínek MichalHodonínM3-ANO
Macháňová SabinaHraniceŽ1Bikecentrum.eu OlomoucNE
Machů PavelOtrokoviceM5Continental Bikeři VFCNE
Majerník KarolKuřimM6HaPe Cyklosport BrnoNE
Mančík StanislavVracovM5CK Salaš Slovácká kolovnaNE
Maniš JosefTečoviceM3SK TichovANO
bez dárku
Martinec Petr Veselá u ZlínaM4Veselá NE
Martinec PetrVeselá u ZlínaM4Veselá ANO
Matulka Lukáš JevišovkaM2SKIBIKECENTRUM.CZ teamNE
Mihály MichalBoskoviceM5-NE
*Miklík PavelSazovice 245M4BIKE TEAM SAZOVICEANO
bez dárku
*Miklík TomášSazoviceM3BIKE TEAM SAZOVICEANO
bez dárku
Mikulka PetrSpytihněv M4Cyklo Parta Spyťáček ANO
bez dárku
Minář DanielOpatoviceM4-ANO
bez dárku
*Mlčák Jan Valšovice M2CYKLOSPORT HRANICEANO
bez dárku
Morev JiříKroměřížM3-ANO
bez dárku
Musil PetrHolešovM4Všetulské bajk týmANO
Najman VladimirZlín M4-NE
Navrátil RóbertNová DubnicaM2Finančné centrum teamNE
5Neradil VojtěchHulínM1Kolovna KM-BT MorkoviceANO
bez dárku
*Neradil TomášHulínM4Cykloteam MXM HulínANO
bez dárku
Novák MichaelOlomoucM2-ANO
bez dárku
Novotný MichalŽďár nad SázavouM2-ANO
bez dárku
Novotný JiříŽďár nad SázavouM4-ANO
bez dárku
Novotný JiříŽďár nad SázavouM4Žďár nad SázavouNE
Obruča JaroslavZlínM4OVMANO
bez dárku
Odstrčilík TomášHolešovM3Sokol TřeběticeNE
Opluštil JindřichOstrava-PorubaM3-ANO
bez dárku
Ordáň PetrZlínM5Cykloch teamNE
Ostrčil TomašHorní MoštěniceM4AD teamANO
*Ovesný Pavel Valašské Klobouky M4ZVONEK SPORT Valašské Klobouky ANO
bez dárku
Pazdera RadimHraniceM4-ANO
bez dárku
*Peňáček MiroslavBřeclavM5Půjčovna kol ledniciANO
bez dárku
Petrů VlastislavZlínM3Dinaz ZlínANO
bez dárku
Petruj MartinFrancova Lhota 1M5Zvonek Sport Valašské KloboukyANO
bez dárku
4Petříček TomášKvasiceM2Kolovna KM - BT MorkoviceANO
bez dárku
PÍREK VÍŤALUHAČOVICEM4-ANO
bez dárku
Píža PetrHustopečeM3-ANO
bez dárku
Pláničková PetraBrnoŽ2-ANO
bez dárku
Pláteník StanislavMikulovM5-NE
7Procházka JanŽlutavaM2CYKLOSPORT CHROPYNĚANO
Provazník BohumilSušiceM5-NE
Přecechtěl AlešKroměřížM2-ANO
bez dárku
3Reiner JanLutinM3EthicSport Cycling TeamNE
Rek JanZlinM3Continental Bikeři VFCNE
Rinn PetrBroumovM5Continental AdršpachANO
bez dárku
*Rubeš MichalFryštákM4FORCE TEAMANO
bez dárku
*Rubeš MatějPozděchovM4Force teamANO
bez dárku
Ředina PetrOtrokoviceM4Continental Bikeři VFCNE
Salač PetrBudovatelská 4801, ZlínM6AMENITY - EXTREM SPORT TEAMNE
*Salač PetrZlínM6Amenity Extrem sportANO
bez dárku
*Samohýl MilanOtrokoviceM4V.I.K. MouldPro Trek Zlín ANO
bez dárku
SÁZEL PATRIKPřikazy 147M2Koala Stevens MTB Team NE
Sedlaček PetrNapajedla M3Continental VFCANO
Sedlář MichalZlínM3Eagle.sc, Orel jednota ZlínANO
bez dárku
Sedlařík JakubPřerovM2Sedlo TeamNE
Skřivánková LucieZlinŽ1Kolovna KM - BT MorkoviceANO
bez dárku
Skýva JosefRousínovM5-ANO
Sonntag RobertHolešovM4CYKLO ŽOPYANO
bez dárku
*Spáčil LeopoldLetoviceM6NOVATOP LAPIERRE/LetoviceANO
bez dárku
Srovnalík StanislavZlínM6Realitka ZvonekANO
bez dárku
Staněk OndřejBrnoM3-NE
2Strnka TomášTrapliceM3BIKE TEAM SAZOVICEANO
Struhelka VítKyseloviceM3Rafkarna IDEA Cycling TeamANO
bez dárku
Středulinský RadekZlinM3-ANO
bez dárku
Šebíková SoňaBrnoŽ2-ANO
bez dárku
Šesták JanKroměřížM6Kromėřížské bajkerANO
bez dárku
Šimara Petr Kroměříž M4OD MORAVA ANO
Šimoňuk František Hulín M3CykloteamMXM HulínANO
bez dárku
Škrabal ArnoštJarohněviceM4Jarohněvice MTBsportANO
Šnajdar RomanTlumačovM5-ANO
bez dárku
Šrámek JiříOtrokoviceM4-ANO
bez dárku
Šrámek RenéOtrokoviceM2-ANO
bez dárku
Šrůtek MichalUherské HradištěM3Kongo TeaMANO
bez dárku
Šťasta LiborKuřimM5REGA teamNE
ŠTĚPÁNEK VítKROMĚŘÍŽ M3-ANO
bez dárku
Švarc JanZlínM3-ANO
bez dárku
Tekula HynekKopřivniceM2DK BikeShop Racing TeamNE
Teplý JanPardubice M3-ANO
Topolský RadekBrnoM4NemažeNejedeANO
Trávník LukášOstrava SvinovM3Mike BikeANO
bez dárku
8Trnka DominikBrnoM3ENDEKA BASSTA teamNE
Trubelík MilanKroměřížM4-ANO
6Tvaróg MartinPřerovM1HEAD PRO TEAM OPAVANE
Überall Dan Uherské Hradiště M3MTB OndřejníkNE
*Václavek LukášDřevohosticeM2Kolovna KM-BT MorkoviceANO
bez dárku
Václavík LiborKurovice 10M4-ANO
bez dárku
Vald JiříHolešovM4Ekodrill ZlínANO
bez dárku
Váňa ZdeněkCetechoviceM3Ly-Ko ChřibyANO
bez dárku
Vélim DominikHulínM3-ANO
bez dárku
Viceník PetrTopolnáM4-ANO
Vlček RostislavHolešov M4CYKLO ŽOPYANO
bez dárku
Vrabček LukášOtrokoviceM3BIKE TEAM SAZOVICEANO
bez dárku
Vybíral MartinZboroviceM3-ANO
bez dárku
Vykoukal PetrHolešovM4Bike team PíchačiANO
bez dárku
Wachal OndřejPrahaM3Wachal holdingNE
Zelinka JiříNezamysliceM3-ANO
bez dárku
*Zobaník TomášPřerovM3Hydro-EkoNE
Zrník JiříBystřice pod HostýnemM4Bike team PíchačiANO
bez dárku
1Žák PavelMorkoviceM3Kolovna KM-BT MorkoviceANO
bez dárku
Žídek Pavol Lietava M3Top Sport Team NE

T30

St.č. JménoBydlištěKategorieTýmZaplaceno
Barták DavidPOZOŘICEMk2CK KUDRNAANO
bez dárku
Cagasek MiroslavKroměřížMk2-ANO
bez dárku
Cagaš ZdeněkBezměrovMk2PorrasturvatNE
Číhal RomanLužiceMk2-ANO
bez dárku
Dohnal AlešLipník n/BMk2-ANO
Došek FrantišekHolešovMk2HolešovANO
bez dárku
Družbíková IvanaTečovice 332Žk2-ANO
bez dárku
Duřpek MartinVsetínMk2ALARM INSTAL TEAM VsetínANO
bez dárku
Eichler Michal DolanyMk2-ANO
bez dárku
Furmanová KláraPřerovŽk21. Sportovní PřerovANO
bez dárku
Hána ŠimonHulínMk2Orel jednota HulínANO
Hlodan LukasTelniceMk2-NE
Hora JiříBystřice nad PernštejnemMk2REGA teamNE
Hrdlička RadekMiroslavMk2-ANO
bez dárku
Husek KarelMedloviceMk2EDLINE MTB TeamANO
bez dárku
Cholasta PetrZlínMk2-NE
Chovanec TomašPostoupky 172Mk14ever CykloBulisANO
bez dárku
Jalubec Tomáš Kroměříž Mk2Frog's MTB Kroměříž NE
Jankůj MartinUherský BrodMk2Auto FS sport teamANO
bez dárku
Krejci HanaBlansko Žk2PBV MTB TEAM BRNOANO
bez dárku
Krejčí HanaBlanskoŽk2PBV MTB TEAM BRNONE
Kresta MarekTrnavaMk2-ANO
bez dárku
Kubišová VeronikaHolešovŽk2Holešovští PokalíšciANO
KUČERA AdamPřerovMk1CYKLOSPORT CHROPYNĚANO
Lakota MaximOtrokoviceMk1TUFO CyklozákladnaOtrokoviceANO
bez dárku
Miklík PavelSazoviceMk2Bike team SazoviceANO
bez dárku
Mrtvý JanPřerovMk2KP CyclingANO
bez dárku
Navrátil JanKroměřížMk2-ANO
bez dárku
Navrátilová MartinaDětkoviceŽk2-ANO
bez dárku
Navrátilová KateřinaDětkoviceŽk2-ANO
bez dárku
*Neradil TomášHulínMk1Cykloteam MXM HulínANO
bez dárku
Nesrsta MichalBystřice pod HostýnemMk14EVER CYKLOBULISANO
bez dárku
Nováková KateřinaOlomoucŽk2-ANO
bez dárku
Ordáň PetrBystřice pod HostýnemMk1Cykloch teamNE
Sláma TomášStrážniceMk2-ANO
bez dárku
Sticha DavidVyškovMk2VEUS VyškovANO
bez dárku
Trčková Žaneta Pravčice 124Žk2Force Fojtík Head TeamNE
Trubelíková LenkaKroměř힎k1-NE
Vald MarcelHolešovMk14EVER CYKLOBULISANO
bez dárku
Váňa ZdeněkCetechoviceMk1Ly-Ko ChřibyANO
bez dárku
Váňová PavlaCetechoviceŽk2Ly-Ko ChřibyANO
bez dárku
Váňová NicolCetechoviceŽk1Ly-Ko ChřibyANO
bez dárku
Večeřa PetrKroměřížM2-ANO
bez dárku
Zouhar ZlatkoBlanskoMk2-ANO
bez dárku

Mapa

Prezentace:

Pátek:     16:00 - 19:30
Sobota:   8:00 - 10:00 T50
                8:00 - 10:45 T30

Start:

11:00 T50
12:00 T30
limit 16:00

Vyhlášení výsledků:

mezi 15:00 a 16:00

Startovné:

Zahrnuje startovní číslo, časomíru, občerstvení na trati i po závodě (stravenky), sprchy a mytí kol.

T50 - 400 Kč
T30 - 350 Kč

Uhrazené do 1. 5. 2019 (ne včetně) (ve startovném je zahrnut pár originálních cyklistických ponožek). Do 3. 6. je stále možno se přihlásit online a uhradit základní startovné (400/350 Kč) bez dárku.

Přijaté platby po 6.6. 20:00 nemusí být spárovány s přihláškou, a proto bude startovné považováno za neuhrazené. Případné nesrovnalosti budou řešeny individuálně s ředitelem závodu při prezentaci.

Startovné je možno uhradit i při prezentaci v pátek 7. 6. a v sobotu 8. 6. a to ve výši 450 Kč (bez nároku na cyklistické ponožky)

Ve středu 5.6. o půlnoci bude ukončena možnost se přihlašovat online. Platby, které příjdou v pátek se neprojeví v seznamu přihlášených a nebudou spárovány.

!!Uhrazené startovné se v případě neúčasti na závodě nevrací!! Do 1. 6. 2019 (ne včetně) je možný převod uhrazeného startovného na jiného účastníka s promítnutím změny do startovní listiny.

Způsob platby startovného:

Hotovostní úhrada v prodejně CYKLOSPORT CHROPYNĚ
Hotovostní úhrada v den startu při prezentaci
Bezhotovostní úhrada na účet číslo 5193378319/0800 variabilní symbol Vám bude zaslán na emailovou adresu Vámi uvedenou při přihlašování.

Přihlášky:

1. ON-LINE - přihláška
2. OSOBNĚ - v prodejně CYKLOSPORT CHROPYNĚ - formulář ke stažení
3. OSOBNĚ - v kavárně veloCAFÉ v Kroměříži
4. OSOBNĚ - v den startu při prezentaci

Ceny:

Věcné ceny pro první tři v jednotlivých kategoriích, finanční ceny pro první tři v absolutním pořadí (2000Kč, 1000Kč, 500Kč) dlouhé trasy. Pro první tři ženy v absolutním pořádí jsou také přichystány peněžní odměny (1000Kč, 500Kč, 500Kč).

Tombola:

Těšit se můžete na mnohé cyklodoplňky či poukazy.

Kategorie:

T50 - Dlouhá trať
M1    junioři do 19 let (2000 a ml.)
M2    muži 20 - 29 let (1999 - 1990)
M3    muži 30 - 39 let (1989 - 1980)
M4    muži 40 - 49 let (1979 - 1970)
M5    muži 50 - 59 let (1969 - 1960)
M6    muži nad 60 let (1959 a st.)
Ž1    ženy (1984 a ml.)
Ž2    ženy (1983 a st.)
T30 - Krátká trať
Mk1   muži do 19 let (2000 a ml.)
Mk2   muži nad 19 let (1999 a st.)
Žk1   ženy do 19 let (2000 a ml.)
Žk2   ženy nad 19 let (1999 a st.)

U neplnoletých závodníků je nutný souhlas zákonného zástupce (do 18 let).

Pro zařazení do kategorie je rozhodující rok narození.


!!!Závod se koná za plného silničního provozu, účastníci startují na vlastní nebezpečí, cyklistická přilba je povinnou podmínkou!!!

fotogalerie

výsledky

partneři

organizátor

Cyklistický oddíl
Cyklosport Chropyně, sportovní spolek
Komenského 348, 76 811 Chropyně
IČ: 65268792